![](https://www.sev.org.gr/wp-content/uploads/2020/10/Elit_NewSite1-304x216.png)
ELIT Language Services
Η ELIT Language Services είναι μία από τις κορυφαίες εταιρείες παροχής υπηρεσιών Διερμηνείας και Μετάφρασης στην Ευρωπαϊκή αγορά. Χάρη στην τεχνογνωσία που έχει αναπτύξει, η ELIT είναι ο προτιμώμενος συνεργάτης των Διεθνών Οργανισμών, της Κυβέρνησης και των μεγαλύτερων επιχειρήσεων στην Ελλάδα.
Η ELIT Language Services δημιουργήθηκε για να παρέχει υπηρεσίες που υπερβαίνουν τις προσδοκίες των πελατών και συνεργατών της. Είναι αποκλειστικό μέλος για την Ελλάδα και τις γύρω χώρες του Calliope-Interpreters, του Παγκοσμίου Δικτύου Συμβούλων-Διερμηνέων Συνεδρίων της AIIC και μέλος των ΣΕΒ, ΣΕΤΕ, HAPCO και του European Language Industry Association (ELIA). Η ELIT είναι πιστοποιημένη κατά ISO9001 και ISO17100.