Επιχειρηματική Αποστολή στη Βραζιλία και στη Χιλή, 1-7 Ιουλίου 2007
-
Τροφίμων – Ποτών
-
Καλλυντικών – Φαρμακευτικών
-
Ορυκτών – Μετάλλων
-
Χημικών – Πλαστικών
-
Πληροφορικής
-
Ναυτιλίας
-
Καπνού
-
Ηλεκτρικού – Ηλεκτρολογικού υλικού
-
ενημέρωσης για τον ανταγωνισμό και τις συνθήκες της αγοράς σε δύο ενδιαφέρουσες αγορές της Λατινικής Αμερικής
-
πραγματοποίησης προκαθορισμένων συναντήσεων με επιχειρήσεις για διερεύνηση αλλά και ουσιαστική συζήτηση για ανάπτυξη συνεργασιών. Οι συναντήσεις θα οργανωθούν από εξειδικευμένη εταιρία καθώς και από αρμόδιους επιχειρηματικούς φορείς, έτσι ώστε ο κάθε συμμετέχων να γνωρίζει εκ των προτέρων το πρόγραμμα και το είδος των συναντήσεων που θα έχει.
Παράλληλα, ο ΣΕΒ προτίθεται να υπογράψει Πρωτόκολλο Συνεργασίας με τους ομόλογους φορείς για να διευκολύνει την επικοινωνία και τη δικτύωση με τις επιχειρηματικές κοινότητες των χωρών αυτών.
Διαβάστε εδώ πληροφοριακά στοιχεία για Βραζιλία-Χιλή